Cricket League of Champions

Cricket League of Champions dla Java

Liga Mistrzów... krykieta

Cricket League of Champions to zabawna symulacja gry w krykieta. Ten mało znany w Polsce sport w krajach commonwealth'u ma wszystko co lubimy w sportach zespołowych - jest tu nawet Liga Mistrzów.Wersja demonstracyjna Cricket League of Champions... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ładna grafika
  • Proste sterowanie
  • Bardzo dopracowana

Wady

  • Zmyślone nazwiska zawodników

Bardzo dobry
8

Cricket League of Champions to zabawna symulacja gry w krykieta. Ten mało znany w Polsce sport w krajach commonwealth'u ma wszystko co lubimy w sportach zespołowych - jest tu nawet Liga Mistrzów.

Wersja demonstracyjna Cricket League of Champions pozwala na rozegranie pojedynczego meczu z pięcioma rundami. Aplikacja jest bardzo rozbudowana i pozwala na pełną kontrolę nad rozgrywką - w tym na wybór zawodników i kolejność w jakiej będą uderzać.

Cricket League of Champions prezentuje się bez zarzutu. Bardzo ładna grafika 3D, powtórki i animacje czynią z tego programu świetną reklamę dla krykieta. Sterowanie w Cricket League of Champions jest proste - wybieramy kierunek i siłę uderzenia oraz efekt podbicia lub podkręcenia piłki.

Jak zwykle bywa z symulacjami Ligi Mistrzów, także w krykiecie mamy problemy z licencjami. Choć zawodnicy przypominają prawdziwe gwiazdy tej dyscypliny, w Cricket League of Champions wszystkie nazwiska są zmyślone.

Cricket League of Champions zarabia na reklamach wyświetlanych miedzy grami, więc do działania będzie potrzebować połączenia telefonu z Internetem.

Cricket League of Champions to bardzo ładna symulacja Ligi Mistrzów krykieta. Choć nie ma oficjalnej licencji ICC i nazwiska graczy są zmyślone, podobnie jak w piłkarskim PES zabawa jest przednia.

Najczęściej pobierane Sportowe na java

Cricket League of Champions

Download

Cricket League of Champions 1.1.1

Opinie użytkowników o Cricket League of Champions

Sponsorowany×